Lubisz historie rodem z Dzikiego Zachodu. Jako mały chłopiec po prostu zaczytywałeś się w książkach o tej tematyce. Podobał ci się zawód szeryfa, chciałeś podobnie jak on, walczyć z bandytami i wsadzać ich za kratki.

Uważałeś, że kowboje to mają super, bo nie muszą pisać klasówek ani codziennie chodzić do szkoły. Mogą używać broni, są fajnie ubrani i jeśli tylko zapragną, mogą jechać na koniu -gdzie zechcą. Gdy tylko trochę zrozumiałeś, że wydarzenia opisywane w książkach to fikcja, a kowboje to tak naprawdę rolnicy- zajmujący się na co dzień uprawą ziemi.

Ta wiedza nie przeszkodziła ci natomiast- pokochać seriali o tej tematyce. W tamtym czasie telewizja emitowała serial- „Siedmiu wspaniałych” – byli to zwyczajni kowboje, którzy bronili mieszkańców miasta, przed wędrownymi bandytami. Tytułowi bohaterowie doskonale władali bronią, bo nie mieli innego wyjścia, jeśli chcieli przeżyć. Ta grupka mężczyzn właśnie tak żyła, bo ludzie płacili im za ochronę, czym mogli. Teraz zapewne taki układ, byłby niemożliwy.