Zastanawiasz się, jak najlepiej spędzić walentynkowy wieczór? Romantyczna kolacja, a potem ciekawy film, to może mało oryginalny, ale na pewno bardzo przyjemny sposób na spędzenie czasu we dwoje.

Pamiętajcie, że tego dnia możemy spotkać pełno zakochanych par, które świętują, więc warto zrobić wcześniej rezerwację w restauracji i kupić bilety do kina, żeby mieć zagwarantowane miejsce. W większych miastach nie powinno być problemu z wyborem restauracji, opinii możemy poszukać w internecie lub zapytać znajomych. Również repertuar kin powinien być bogaty, często na ten dzień jest przygotowana specjalna oferta. Obejrzeć możemy wzruszające filmy o miłości czy komedie romantyczne. Jeśli jednak nie masz możliwości wyjścia, można przygotować romantyczną kolację w domu i zorganizować sobie własny seans filmowy na DVD.

Dobra kolacja i kino to niezawodny sposób na udaną randkę. Nawet jeśli zostaniecie w domu może być bardzo miło, bo przecież nie liczy się gdzie, tylko z kim spędzamy ten wyjątkowy wieczór.