Nie ma co ukrywać, że aktorzy najczęściej kojarzą nam się z serialami. Niemniej warto pamiętać, że aktorzy nie występują tylko w serialach (być może niektórzy o tym zapominają). Wiecie, do czego zmierzamy w ten sposób? Jeżeli nie wiecie, chodzi o teatr. Warto jednak podkreślić, że nie uczęszczamy zbyt często do teatru. Być może nie wszyscy się z tym zgodzą, ale takie są fakty, a z faktami w żaden sposób nie należy dyskutować. Zresztą niewątpliwie było to swego rodzaju uogólnienie, nie sposób odnieść się do każdej osoby. Poza tym można powiedzieć, że ile ludzi, tyle też podejść do życia.
Jeżeli mimo wszystko są jakieś wątpliwości, warto rozejrzeć się wokół siebie. Potrzeba tylko trochę czasu. Jeżeli tego czasu brakuje to nie pozostaje nic innego, jak ten czas znaleźć, po prostu nie ma innego wyjścia.
W zasadzie można już zakończyć ten tekst. Naturalnie temat jest znacznie szerszy, ale rozwinięcie jest absolutnie niepotrzebne (w przypadku odmiennego zdania nie pozostaje nic innego, jak przeglądać strony internetowe).