Kino jest bardzo popularną formą rozrywki. Do kin chodzą ludzie w różnym wieku. Dzieci uwielbiają filmy animowane, młodzież komedie i horrory, a dla starszych widzów przewidziane jest kino ambitne.

Wielką zaletą kina jest to, że można w nich obejrzeć najnowsze filmy i nie musimy czekać, aż pojawią się one w telewizji czy na płycie.
Wielki ekran, wygodne siedzenia i dźwięk w najwyższej jakości, sprawiają, że film budzi jeszcze większe emocje. Klimat kina jest także tym co nas przyciąga. Oczywiście do seansu obowiązkowo trzeba zaopatrzyć się w popcorn czy orzeszki w karmelu.
Ostatnio coraz popularniejsze stają się seanse 3D a nawet 4 czy 7D. Dzięki nim możemy poczuć się jakbyśmy sami byli uczestnikami w filmie. W seansach 7D możemy poczuć krople deszczu na skórze czy powiew wiatru. Specjalnie zaprojektowane fotele mogą imitować turbulencje samolotu czy galop na koniu. Jest to niesamowite przeżycie, które największe wrażenie zrobi na dzieciach. Jeśli chcemy sprawić naszym milusińskim niespodziankę, zabierzmy je na taki atrakcyjny seans.